Wójt Gminy Turośń Kościelna zaprasza do udziału w pogłębionych konsultacjach społecznych związanych z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru gminy Turośń Kościelna obejmującego część wsi Niewodnica Kościelna „Północny Wschód” w rejonie ulic Dąbrowskiego i Trakt Napoleoński. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem http://konsultacje.podlasie.pl/turosn/

Gmina Turośń Kościelna włączyła się w pomoc producentom i sprzedawcom chryzantem. Chryzantemy pozyskane z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ozdobiły miejsca pamięci na terenie naszej gminy, m.in. w Juraszkach, Niewodnicy Kościelnej, Borowskich Gzikach i Turośni Kościelnej.

Akcja odbywa się w ramach pomocy przedsiębiorcom, związanej ze skutkami, wprowadzonego w okresie Wszystkich Świętych, zakazu wstępu na cmentarze.

 

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19 oraz zmniejszonym potokiem pasażerów obserwowanym na realizowanych przez firmę Voyager trasach od 16 listopada 2020 zmianie ulega rozkład jazdy autobusów VOYAGER TRANS.

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja Voyager.pdf)Informacja Voyager.pdf[ ]