W czwartek 20 grudnia 2018 roku 100 rocznicę urodzin obchodziła Pani Władysława Hanusiak. Dostojna Jubilatka urodziła się w 1918 roku – w roku odzyskania przez Polskę niepodległości. Była świadkiem wielu trudnych, ale również doniosłych wydarzeń w naszej polskiej historii.      

Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu Panią Władysławę Hanusiak odwiedziła delegacja z Urzędu Gminy w Turośni Kościelnej z Panem Wójtem Grzegorzem Jakuciem na czele. Zwracając się do jubilatki Pan Wójt podkreślił, iż 100 rocznica urodzin to niecodzienna i doniosła okazja do świętowania, ponieważ niewielu z nas ma możliwość obchodzenia takich urodzin.

W imieniu własnym i całej społeczności złożył szacownej jubilatce wyrazy uznania, podziękowania i najwyższego szacunku za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat.

Pani Władysława Hanusiak otrzymała również listy gratulacyjne przesłane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Wojewodę Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. Dopełnieniem tej szczególnej uroczystości był tort urodzinowy i odśpiewane przez zebranych 200 lat.

DSC 3890 ok Rozdzielczosc Pulpitu

DSC 3892 ok Rozdzielczosc Pulpitu

DSC 3902 ok Rozdzielczosc Pulpitu

tort dom 2 Rozdzielczosc Pulpitu