Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza całą Polskę. Odwiedzi również Turośń Kościelną :)

W namiocie cyrkowym, który stanie na stadionie w Turośni Kościelnej, spotkamy rudą dziewczynkę z ogromną fantazją i mnóstwem pomysłów. Pippi nie siedzi prosto przy stole, śpi z nogami na poduszce i nie lubi, jak każe jej się coś robić. Jest samodzielna, odważna i silna, ale bardzo tęskni za swoimi rodzicami.

Cyrkowo muzyczne przedstawienie jest skierowanie do dzieci, młodzieży i dorosłych - całych rodzin, na które bardzo gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy.

Pierwszego dnia, 24 czerwca br. w sobotę o godz. 15:00, odbędą się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej, które zakończą się paradą oraz koncertem w wozie - Willi Śmiesznotce.
Na warsztaty można się zapisać w Gminnym Ośrodku Kultury w Turośni Kościelnej, tel. (85) 715-80-16, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.nkoscielna.pl
Liczba miejsc ograniczona, udział w warsztatach jest bezpłatny.

Drugiego dnia, 25 czerwca w niedzielę o godz. 18:00 w namiocie cyrkowym na stadionie w Turośni Kościelnej odbędzie się spektakl familijny "Pippi Pończoszanka" w reż. Konrada Dworakowskiego oraz koncert zespołu Bura Kura.
Bezpłatne wejściówki na spektakl do odbioru w GOK-u. Liczba miejsc ograniczona.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

Projekt PIPPI POŃCZOSZANKA to inicjatywa Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz Teatru Pinokio w Łodzi organizowana wramach programu "Lato w teatrze", finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Trailer spektaklu:
https://youtu.be/XumbZyelG7o

Zachęcamy również do zaglądania na fan page https://www.facebook.com/programLatowteatrze/

oraz www.latowteatrze.pl
Pippi maly