Zakończenie wakacji w naszej gminie należało do Niewodnicy Kościelnej, bowiem już tradycyjnie o tej porze odbywają się tam spotkania społeczno – kulturalne pn. „Muzyczne utwory na letnie wieczory”. 24 sierpnia br. mieszkańcy zebrali się w ogrodzie Państwa Marty i Pawła Wenclików na wspólne rozmowy i spotkanie z kulturą.

Tegoroczna edycja wydarzenia miała charakter muzyczno – kabaretowy. Występ zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy skradł serca publiczności. Błyskotliwe teksty, piękna muzyka i bardzo dobry kontakt z publicznością – to wystarczyło, żeby spędzić ciekawy wieczór w dobrym towarzystwie. Ale to nie koniec atrakcji, bo w piątkowy wieczór mogliśmy również posłuchać fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które odczytali członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Niewodnicy, włączając się do akcji Narodowego Czytania. Tym samym dziękujemy panu Prezydentowi za dobór tegorocznej lektury.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy oraz Gminny Ośrodek Kultury. Projekt był współfinansowany ze środków budżetowych gminy Turośń Kościelna. Patronat nad imprezą objął wójt gminy Turośń Kościelna.

IMG 4015

IMG 4017

IMG 4019

IMG 4032

IMG 4039

IMG 4050

IMG 4051

IMG 4058