Świetlica wiejska w Baciutach
 
 
     baciuty                                        
Piękna drewniana świetlica z dachem krytym trzciną, położona w niepowtarzalnej okolicy, jest idealnym miejscem do spotkań ludzi kochających tradycje i kulturę.
 
 
Świetlica wiejska w Trypuciach
 
trypucie

               trypucie 2
 
Świetlica wiejska w Trypuciach jest idealnie przystosowana do spotkań kulturalnych, środowiskowych i społecznych. Duża kameralna sala ze sceną oraz rozbudowane zaplecze techniczne stwarzają idealne warunki do organizowania w tym miejscu imprez o charakterze integracyjnym.

 
Świetlica wiejska w Zawadach
 
      1

      2
___
Świetlica położona w Narwiańskim Parku Narodowym. Swoim specyficznym charakterem oprócz dorosłych przyciąga dzieci i młodzież z pobliskiej okolicy. Chętnie też gości grupy turystyczne oraz szkolne grupy młodzieżowe wyjeżdżające poza miasto Białystok. Świetlica jest idealnym miejscem stworzonym do imprez integracyjnych i aktywizujących.Jednym z atutów świetlicy jest duża kameralna sala, na środku której znajduje się kominek z otwartym paleniskiem, przy którym zwłaszcza w chłodne i mroźne dni skupiają się bywalcy świetlicy.
 
Świetlica wiejska w Topilcu
 
Topilec
 
      topilec2
 
Wieś Topilec jest jedną z miejscowości w Gminie Turośń Kościelna położoną na na szlaku okalającym Narwiański Park Narodowy.Znajdująca się tam świetlica wiejska została niedawno odnowiona a stało się to głównie dzięki zaangażowaniu mieszkańców wsi, a także projektom z których pochodziło finansowanie.Cechami charakterystycznymi świetlicy są: dach kryty trzciną oraz kominek z otwartym paleniskiem, które dodają temu miejscu magicznego uroku.
 
 
Świetlica wiejska w Zalesianach
 
zalesiany
 
Świetlica położona w cichym, spokojnym i urokliwym zakątku wsi Zalesiany. Urzekająca leśna panorama zachęca do odwiedzin zarówno latem jak i zimą. Funkcjonalne, przestronne i gustowne wnętrze świetlicy zachęca do zorganizowania w nim przyjemnych biesiad czy uroczystości rodzinnych.
 
 
 
Świetlica wiejska w Niewodnicy Koryckiej
niewodnica
Świetlica wiejska w Niewodnicy Koryckiej jest idealnie przystosowana do spotkań kulturalnych, środowiskowych i społecznych. Duża sala i wspaniałe podwórze z tyłu świetlicy  stwarzają idealne warunki do organizowania w tym miejscu imprez o charakterze integracyjnym.
 
 
 
Świetlica wiejska w Turośni Dolnej
turosn dolna
 
 
Świetlica wiejska w Turośni Dolnej połączona z remizą strażacką OSP Turośń Dolna. Piękna, nowa sala, w której można organizować zarówno bale jak i kameralne spotkania oraz imprezy  integracyjne i aktywizujące. Gustownie ozdobione wnętrze świetlicy zachęca do przebywania w niej.

 
 
 
Świetlica wiejska w Pomigaczach
 
pomigacze2
  
pomigacze
 
 
 
Świetlica wiejska w Barszczówce
 
            zmniejszone
 
 
Świetlica wiejska w Turośni Kościelnej
 
 
IMG 4351
 
 
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA ZE ŚWIETLIC