Terminy odbioru odpadów w miejscowościach
z terenu  gminy Turośń Kościelna w 2020  r.

 

Nowe harmonogramy są dostępne na stronie www.turosnkoscielna.pl w zakładce Gospodarka odpadami.

Ponadto, mieszkańcy Gminy mają możliwość ustawienia powiadomienia o terminach odbioru odpadów komunalnych
w aplikacji mobilnej LuPe (szczegóły:
www.lupe.turosnkoscielna.pl)

miejscowość/ulice

Odpady zmieszane + odpady BIO

(pojemniki + worki brązowe)

worki do 25 kg -nieuszkodzone , gałęzie powiązane w pakiety do 1,5 m.

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Niewodnica Kościelna trasa 1    ulice: Brzozowa, Cedrowa, Chmielna, Dąbrowskiego, Dębowa, Gajowa, Graniczna,  Grzybowa, Krótka, Leszczynowa, Myśliwska, Ogrodowa, Okrężna, Podleśna, Pogodna, Polna, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Środkowa, Trakt Napoleoński (nr 20, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 26, 28), Wczasowa, Zaułek,  Zdrojowa

20

24

23

23

25

8,22

6,20

17,31

28

26

23

21

Niewodnica Kościelna trasa 2    ulice: Białostocka, Bukowina, Cyprysowa, Działkowców + Działki ROD, Jagodowa, Jaśminowa,  Jeżynowa, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Lawendowa,  Łąkowa, Leśna Polana, Liliowa, Lisia, Malinowa,  Miętowa, Mostowa, Poziomkowa, Sarnia, Spacerowa, Stawowa,  Świerkowa, Topole, Trakt Napoleoński (nr: 1, 2, 4),  Wiewiórcza

21

25

24

24

26

9,23

7,21

4,18

15

13

10

8

Baciuty, Baciuty Stacja, Baciuty Kolonia, Trypucie

22

26

25

27

27

10,24

8,22

5,19

16

14

12

9

Dobrowoda, Zawady, Topilec, Topilec Kolonia, Tołcze

23

27

26

28

28

12,25

9,23

6,20

17

15

13

10

Niewodnica Korycka,

24

28

27

29

29

13,26

10,24

7,21

18

16

16

11

Markowszczyzna, Zalesiany, Niecki, Barszczówka

13

17

16

16

18

15,29

13,27

10,24

21

19

17

14

Iwanówka, Pomigacze, Juraszki, Lubejki,  Czaczki Małe, Czaczki Wielkie, Chodory

14

18

17

17

19

16,30

14,28

11,25

22

20

18

15

Stoczki, Turoń Dolna, Bojary, Piećki,

15

19

18

20

20

3,17

15,29

12,26

23

21

19

16

Dołki, Borowskie: Żaki, Wypychy, Olki, Skórki, Gziki, Michały, Cibory

16

20

19

21

21

4,18

16,30

13,27

24

22

20

17

Turośń Kościelna

17

21

20

22

22

5,19

17,31

14,28

25

23

24

18

miejscowość

Odpady zebrane selektywnie

(worki żółte, niebieskie, zielone)

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Baciuty, Baciuty Stacja, Baciuty Kolonia, Dobrowoda, Zawady, Topilec, Topilec Kolonia

GABARYTY: 1 kwietnia, 1 października

23

20

20

22

21

22

22

21

21

22

20

17

Niewodnica Kościelna

GABARYTY: 2 kwietnia, 2 października

24

21

23

23

22

23

23

24

22

23

23

18

Niewodnica Korycka, Trypucie

GABARYTY: 3 kwietnia, 5 października

27

24

24

24

25

24

24

25

23

26

24

21

Iwanówka, Pomigacze, Juraszki, Lubejki,  Czaczki Małe,
Czaczki Wielkie, Chodory

GABARYTY: 6 kwietnia, 6 października

28

25

25

27

26

25

27

26

24

27

25

22

Markowszczyzna, Zalesiany, Niecki, Barszczówka, Tołcze

GABARYTY: 7 kwietnia, 7 października

29

26

26

28

27

26

28

27

25

28

26

23

Stoczki, Turoń Dolna, Bojary, Piećki, Dołki, Borowskie: Żaki, Wypychy, Olki, Cibory, Skórki, Gziki, Michały,

GABARYTY: 8 kwietnia, 8 października

30

27

27

29

28

29

29

28

28

29

27

28

Turośń Kościelna

GABARYTY: 9 kwietnia, 9 października

31

28

30

30

29

30

30

31

29

30

30

29