Na ukulele, trójkącie i grzechotkach grali. Najpierw – 6 grudnia w Niewodnicy Koryckiej, następnie 18 grudnia w Turośni Kościelnej.

Umuzykalnione dzieci – uczestnicy zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej, doskonaliły swoje umiejętności wokalne i gry na instrumentach pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia odbywały się w świetlicy wiejskiej w Niewodnicy Koryckiej i w Gminnym Ośrodku Kultury w Turośni Kościelnej.

Zwieńczeniem nauki był występ Zespołu „Trele mele ukulele” na mikołajkowym spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy w miejscowej świetlicy wiejskiej i koncert kolęd na spotkaniu opłatkowym Klubu Senior+ w Turośni Kościelnej.

Anielskie głosy rozczuliły niejednego słuchacza, a rytmiczne piosenki świąteczne zachęciły widzów do wspólnego śpiewania. Gratulujemy dzieciom pięknych występów i życzymy powodzenia w dalszej edukacji muzycznej w Objazdowej Szkole Muzycznej, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Turośni Kościelnej.