Taniec? Ćwiczenia siłowe? Jak najbardziej! Uczestnicy zajęć Taneczny Mix, Latin Fitness i Senior Fitness, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej. znają przepis na dobre samopoczucie i poprawę kondycji.

Dzieci w dwóch grupach wiekowych: 7-10 lat i 11-14 lat, pod okiem instruktorki, na cotygodniowych zajęciach Taneczny Mix uczyły się pracy w grupie, utrzymywania prawidłowej postawy ciała, ale – przede wszystkim – różnorodnych kroków i stylów tańca, ćwicząc choreografię, którą zaprezentowały rodzicom w podsumowującym tegoroczne zajęcia występie.

Rodzice również mogli znaleźć coś dla siebie w ofercie zajęć GOK-u. Panie w wieku 18+ trenowały na zajęciach Latin Fitness, które były połączeniem tańca i ćwiczeń siłowych. Samba? Cha-cha? A może deska, czy nożyce? Panie zarówno kroki taneczne, jak i ćwiczenia opanowały do perfekcji. Przy tym, na zajęciach nie zabrakło śmiechu i dobrej energii.

Na zajęciach ruchowych, co tydzień, spotykali się także seniorzy. Zaangażowania i energii uczestnikom zajęć Senior Fitness może pozazdrościć niejeden młodzieniec.