Podsumowanie konkursu plastycznego

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Turośni Kościelnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Postać fantastyczna z twórczości Stanisława Lema”. Na konkurs wpłynęło 11 prac.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu ,,Biblioteka dla wszystkich", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu ,,Partnerstwo dla książki" 2021.

Komisja w składzie: Bożena Bieryło, Agnieszka Popławska i Alina Kowalczuk, oceniając prace młodzieży wzięła pod uwagę oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu, estetykę, ogólne wrażenie artystyczne oraz wkład pracy.

Laureatami konkursu zostali:

Bartłomiej Czaczkowski – I miejsce

Amelia Motoszko – II miejsce

Julia Kondzior – III miejsce

Przyznano również Wyróżnienia: Wiktorii Szewczuk, Dominice Markowskiej, Agacie Sasinowskiej i Dominikowi Czaczkowskiemu.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Alina Kowalczuk

 MKiDN_kolor.png

 „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa,zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

Kultura

Powrót na początek strony